KONST / Litografier / Bläck 15448009
nr 1544 8009
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
"Galactic dome". Signerad. Bläck på papper. Bildmått: 38x25 cm, yttermått inklusive ram: 48x35 cm
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 maj 2023
kl 20:00:00
25/5 19:54:17
100 kr
28/5 22:20:40
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson